1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Oferty pracy

Elektromechanik samochodowy

Opis stanowiska:

  • Montaż akcesorów elektrycznych do samochodów, praca przy instalacjach elektrycznych,
  • Przeprowadzanie napraw zgodnie z technologią naprawy,
  • Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy,
  • Wykonywanie innych prac zleconych na rzecz serwisu,

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Znajomość zawodu (min. rok doświadczenie),
  • Zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Ważne prawo jazdy kategorii B,

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, umowa o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e:mail: aneta.rogowicz@toyota-knedler.com.pl

PROSIMY O UMIESZCZENIE W CV KLAUZULI ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH O PONIŻSZEJ TREŚCI:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

  • Osobiste przyjęcie Klienta oraz przeprowadzenie procesu obsługi zgodnie z obowiązującymi standardami;
  • Zapewnienie wymaganej jakości obsługi Klienta;
  • Obsługa zgłoszeń szkód komunikacyjnych;
  • Kompletacja dokumentów niezbędnych do rozliczenia szkody z Towarzystwem Ubezpieczeniowym;
  • Aktywna sprzedaż dodatkowych usług i części.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie o profilu mechanicznym;
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność kosztorysowania napraw blacharsko-lakierniczych (Audadex);
  • Bardzo dobra znajomość budowy i eksploatacji pojazdów;
  • Znajomość technologii napraw powypadkowych;
  • Znajomość zasad likwidacji szkód komunikacyjnych;
  • Znajomość wysokich standardów działań w zakresie obsługi Klienta;
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV  na adres e:mail: aneta.rogowicz@toyota-knedler.com.pl