Umów się na jazdę próbnąUmów się na przeglądFinansowanie - oblicz ratęKonfiguruj swoją Toyotę

Handlowca

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie
• doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w branży motoryzacyjnej
• prawo jazdy kat. B
• zainteresowanie motoryzacją
• wysoka kultura osobista oraz dobra prezencja
• samodzielność i zorientowanie na wyniki
• umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:
• realizowanie polityki sprzedażowej firmy w zakresie sprzedaży samochodów.
• podejmowanie działań mających na celu zbudowanie nowej sieci odbiorców
• kreatywne pozyskiwanie klientów
• przygotowywanie ofert handlowych i podpisywanie umów
• cykliczne raportowanie wyników sprzedaży
• realizowanie okresowych celów sprzedażowych
• stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji.

Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• atrakcyjny system wynagrodzeń, umowa o pracę
• niezbędne narzędzia pracy
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e:mail: aneta.rogowicz@toyota-knedler.com.pl

Specjalista ds. blacharsko-lakierniczych

Opis stanowiska:

  • Osobiste przyjęcie Klienta oraz przeprowadzenie procesu obsługi zgodnie z obowiązującymi standardami;
  • Zapewnienie wymaganej jakości obsługi Klienta;
  • Obsługa zgłoszeń szkód komunikacyjnych;
  • Kompletacja dokumentów niezbędnych do rozliczenia szkody z Towarzystwem Ubezpieczeniowym;
  • Aktywna sprzedaż dodatkowych usług i części.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie o profilu mechanicznym;
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność kosztorysowania napraw blacharsko-lakierniczych (Audadex);
  • Bardzo dobra znajomość budowy i eksploatacji pojazdów;
  • Znajomość technologii napraw powypadkowych;
  • Znajomość zasad likwidacji szkód komunikacyjnych;
  • Znajomość wysokich standardów działań w zakresie obsługi Klienta;
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e:mail: aneta.rogowicz@toyota-knedler.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli do przesyłanych dokumentów: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Doradca ds. części zamiennych i akcesoriów

  • obsługa klientów w zakresie sprzedaży części zamiennych,
  • przyjmowanie zamówień na części zamienne,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • przestrzeganie procedur magazynowych - przyjmowanie, ewidencja i wydawanie towarów,
  • współpraca z działem serwisu i sprzedaży w zakresie zamówień i sprzedaży części zamiennych i akcesoriów,

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Zaangażowanie w realizację celów
  • Mile widziane doświadczenie w branży (2 lata)
  • Umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Cv proszę przesłać na adres e:mail: aneta.rogowicz@toyota-knedler.com.pl

Nasza polityka e-prywatności