Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Finansowanie - oblicz ratę
Konfiguruj swoją Toyotę

Handlowiec

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w branży motoryzacyjnej
  • prawo jazdy kat. B
  • zainteresowanie motoryzacją
  • wysoka kultura osobista oraz dobra prezencja
  • samodzielność i zorientowanie na wyniki
  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • realizowanie polityki sprzedażowej firmy w zakresie sprzedaży samochodów.
  • podejmowanie działań mających na celu zbudowanie nowej sieci odbiorców
  • kreatywne pozyskiwanie klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych i podpisywanie umów
  • cykliczne raportowanie wyników sprzedaży
  • realizowanie okresowych celów sprzedażowych
  • stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjny system wynagrodzeń, umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e:mail: aneta.rogowicz@toyota-knedler.com.pl

Warunkiem rozpatrzenia zgłoszenia jest zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm)

Nasza polityka e-prywatności