Umów się na jazdę próbnąUmów się na przeglądFinansowanie - oblicz ratęKonfiguruj swoją Toyotę

Pracownik Gospodarczy

Osoba zatrudniona na stanowisku Pracownik Gospodarczy będzie odpowiedzialna za wykonywanie  wszelkich prac fizycznych na terenie obiektu , utrzymanie czystości wokół budynku oraz w pomieszczeniach ogólnodostępnych.

OCZEKIWANIA

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
  • dobry stan zdrowia i predyspozycje do wykonywania prac fizycznych
  • dokładność, sumienność i zaangażowanie w pracę
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY

  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kontakt osobisty w siedzibie firmy,lub telefoniczny 55 23-60-900

Handlowca

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w branży motoryzacyjnej
  • prawo jazdy kat. B
  • zainteresowanie motoryzacją
  • wysoka kultura osobista oraz dobra prezencja
  • samodzielność i zorientowanie na wyniki
  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • realizowanie polityki sprzedażowej firmy w zakresie sprzedaży samochodów.
  • podejmowanie działań mających na celu zbudowanie nowej sieci odbiorców
  • kreatywne pozyskiwanie klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych i podpisywanie umów
  • cykliczne raportowanie wyników sprzedaży
  • realizowanie okresowych celów sprzedażowych
  • stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjny system wynagrodzeń, umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e:mail: aneta.rogowicz@toyota-knedler.com.pl

Specjalista ds. blacharsko-lakierniczych

Opis stanowiska:

  • Osobiste przyjęcie Klienta oraz przeprowadzenie procesu obsługi zgodnie z obowiązującymi standardami;
  • Zapewnienie wymaganej jakości obsługi Klienta;
  • Obsługa zgłoszeń szkód komunikacyjnych;
  • Kompletacja dokumentów niezbędnych do rozliczenia szkody z Towarzystwem Ubezpieczeniowym;
  • Aktywna sprzedaż dodatkowych usług i części.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie o profilu mechanicznym;
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność kosztorysowania napraw blacharsko-lakierniczych (Audadex);
  • Bardzo dobra znajomość budowy i eksploatacji pojazdów;
  • Znajomość technologii napraw powypadkowych;
  • Znajomość zasad likwidacji szkód komunikacyjnych;
  • Znajomość wysokich standardów działań w zakresie obsługi Klienta;
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e:mail: aneta.rogowicz@toyota-knedler.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli do przesyłanych dokumentów: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Nasza polityka e-prywatności